KSC „MLADOST“ EPICENTAR MALONOGOMETNIH UZBUĐENJA, SVE POHVALE ORGANIZATORIMA I PUBLICI

Drugi takmičarski dan na Novogodišnjem malonogometnom turniru bio je također spektakularan i obilovao je efektnim potezima i uzbudljivim susretima, a gledatelji na punim tribinama KSC-a „Mladost“ sve su popratili ovacijama, onako kako i dolikuje sportskom spektaklu koji se trenutno održava u našem gradu.

Skoro sve utakmice su bile ujednačene i neizvjesne do posljednjeg trenutka, a svakako da treba izdvojiti najuzbudljiviji duel koji su odigrale ekipe Suša Comerca i Lepi Prom-Zanzibar iz Konjica.

Bila je to „ljepotica“ dosadašnjeg dijela turnira, koja je okončana najrealnijim rezultatom 3:3, koji je obje ekipe ostavio u igri za plasman u narednu fazu.

Slika 1

Slika 2

Ekipa Diskont pića Kole također je nastavila sa dobrim rezultatima savladavši Murai Komerc iz Vogošće rezultatom 2:1, a sigurni su bili i Vogošća Sajmir – Tihovići, Caffe Bar Diman-Ekosirovina, Žad Kiseljak i Kralupi, ove ekipe zauzimaju prve pozicije u svojim grupama uoči odlučujućeg trećeg takmičarskog dana za plasman u knock-out fazu turnira.

Najubjedljiviju pobjedu u dosadašnjem dijelu turnira ostvarila je ekipa Biosa koja je savladala City Park rezultatom 7:1.

Slika 3

Još jednom moramo pohvaliti organizatora turnira KSC „Mladost“ i Općinu Visoko koja je generalni pokrovitelj turnira, svi organizacijski segmenti zaslužuju najvišu moguću ocjenu, a posebnu zahvalnost treba uputiti posjetiteljima koji su ispunili tribine i uveličali ovaj sportski događaj koji se dugo isčekivao.

Ekipe koje su se predstavile visočkoj publici garant su neizvjesnog i uzbudljivog turnira do samog kraja, veliki je broj pretendenata na osvajanje prvog mjesta, tako da s nestrpljenjem iščekujemo nove duele na parketu.

Slika 4

Sav prihod od prodaje ulaznica namijenjen je za rekonstrukciju KSC „Mladost“ i ne sumnjamo da ćete i dalje kupovinom ulaznice biti dio pozitivne priče i učestvovati u realizaciji projekta koji će visočkoj dvorani omogućiti modernizaciju i vratiti stari sjaj.

Turnir se nastavlja sutra (srijeda 27. decembar) od 15 sati i 30 minuta odlučujućim susretima grupne faze, a nakon toga od četvrtka se igraju mečevi eliminacijske faze.

Sama završnica rezervisana je za petak, kada će se odigrati i mini-turnir veterana i kada ćemo dobiti pobjednika ovogodišnjeg turnira, kojem će pripasti izuzetno vrijedna novčana nagrada u iznosu od 5 hiljada KM.

Slika 5

Vidimo se u KSC-u „Mladost“, pozivamo Vas da uživate u malonogometnim virtuoznostima i napravite štimung za pamćenje!

 

Rezultati drugog takmičarskog dana (26.decembar)

15,30-16,00 LEPI PROM-ZANZIBAR – TR A&A 5:2

16,00-16,30 CITY PARK – PRIDRAŽIĆ ZENICA 6:2

16,30-17,00 VOGOŠĆA SAJMIR – CAFFE NAFAKA 3:1

17,00-17,30 MNK SAMIRĆE – CAFFE BAR DIMAN-EKOSIROVINA 1:1 (pen. 3:4)

17,30-18,00 ZAD FC KISELJAK – FK SLOBODA 2:1

18,00-18,30 MNK DIABIH – NK KRALUPI 1:2

18,30-19,00 ELHA NEKRETNINE – CRNI LABUD ILIJAŠ 3:1

19,00-19,30– REVIJALNA UTAKMICA NK OMLADINAC PORJEČANI

19,30-20,00 MURAI KOMERC VOGOŠĆA – DISKONT PIĆA KOLE 1:2

20,00-20,30 SUŠA COMERCE – LEPI PROM-ZANZIBAR 3:3 (pen. 6:5)

20,30-21,00 BIOS – CITY PARK 7:1

21,00-21,30 FK GRAČANICA – VOGOŠĆA SAJMIR 0:1

21,30-22,00 CAFFE BAR PRIČA – CAFFE BAR DIMAN-EKOSIROVINA 1:2

22,00-22,30 CAFFE NAFAKA – ELHA NEKRETNINE 0:3

 

Najava ostatka turnira:

 

27.decembar

15,30-16,00 FK SLOBODA – SUŠA COMERCE

16,00-16,30 NK KRALUPI – BIOS

16,30-17,00 ELHA NEKRETNINE – FK GRAČANICA

17,00-17,30 DISKONT PIĆA KOLE – CAFFE BAR PRIČA

17,30-18,00 MNK SAMIRĆE – MURAI KOMERC VOGOŠĆA

18,00-18,30 LEPI PROM-ZANZIBAR – ZAD FC KISELJAK

18,30-19,00 TR A&A – SUŠA COMERCE

19,00-19,30– REVIJALNA UTAKMICA Š.F. LIJEŠEVA

19,30-20,00 CITY PARK – MNK DIABIH

20,00-20,30 PRIDRAŽIĆ ZENICA – BIOS

20,30-21,00 CRNI LABUD ILIJAŠ – VOGOŠĆA SAJMIR

21,00-21,30 CAFFE NAFAKA – FK GRAČANICA

21,30-22,00 CAFFE BAR DIMAN-EKOSIROVINA – DISKONT PIĆA KOLE

22,00-22,30 CAFFE BAR PRIČA – MNK SAMIRĆE

 

28.decembar

 

OSMINA FINALA:    

15,30-16,00  2A – 3B

16,00-16,30  2B – 3A

16,30-17,00  2C – 3D

17,00-17,30  2D – 3C

 

17,30–18,00 REVIJALNA UTAKMICA Š.F. GRAČANICA

18,00–18,30 REVIJALNA UTAKMICA Š.F. BOSNA

 

ČETVRTFINALE:

18,30-19,00   1D –  2A-3B

19,00-19,30   1C –  2B-3A

 

19,30–20,00 REVIJALNA UTAKMICA NK BOSNA – FK SARAJEVO (PREDPIONIRI)

 

20,00–20,30  1B  –  2C – 3D

20,30–21,00  1A  –  2D – 3C

 

29.decembar

 

VETERANI

15,30–16,00 FK Željezničar – NK Bosna

16,00-16,30  FK Sarajevo – FK Mladost

 

POLUFINALE

16,45-17,30 PAR 2 – PAR 3

17,30-18,15 PAR 1 – PAR 4

 

18,15-18,30 NASTUP RITMIČKE GIMNASTIKE

 

18,30-19,00 VETERANI ZA 3. MJESTO

19,00-19,30 VETERANI FINALE

 

19,30-20,00 MEČ ZA 3. MJESTO

 

20,00-20,15 NASTUP RITMIČKE GIMNASTIKE

 

20,15-21,00 FINALE

 

21,00 DODJELA PRIZNANJA

Meni